Online İşlemler Cihaz TakibiSon durumu anında görün Servis KaydıServis kaydınızı oluşturun Taksit ÖdemeOnline, güvenle ödeyin En Yakın BayiBütün bayilerimizi görün

Hakkımızda

Ürün Yönetimi

Ürün yaşam ömrü boyunca pazar taleplerini doğru takip ederek kanaldaki doğru fiyatlamaları yapmak, ürün çekiş hızını artırmak için satış ve pazarlama aktiviteleri düzenlemek.

Tedarik Optimizasyonu

Kanaldaki ürün talebini iyi takip etmek, satış tahminlerini doğru yapmak, stok fazlası ve atıl stok durumlarını engelleyecek planlamaları yapmak.

Kaliteli ve Hızlı Teslimat

2.000m2 kapalı alana sahip İstanbul Bahçeköy depoda orijinal aksesuarlarla eksiksiz hazırlanan paket içeriği, ilk tüketici tarafından açıldığı garanti ambalaj, en uzak mesafeye 2 günde teslimat.

Kanal Yönetimi

Sektörün en kaliteli ve eğitimli elemanlarından oluşan satış ekibi, il bazında sorumlu Satış Temsilcisi ve Saha Yöneticisi, kanal hakkında hızlı ve sağlıklı bilgi veren anlık saha raporlama sistemi.

Telpa B2B

Tüm ticari işlemleri gerçek zamanlı yapmaya izin veren bayi portalında; ürün model ve renk bulunurluğu, en avantajlı taksitli ödeme seçenekleri, teknik servis bilgilendirmeleri, servis işlemine onay, vb kolaylıklar.
www.telpabayi.com

Tedarik Zinciri

Dünyanın en iyi ve yeni yazılım, donanım ve modüllerini birbirleriyle entegre şekilde çalıştırarak tedarik sürecini verimli kılıyoruz.

Böylece, iş ortaklarımızın temel işlerini daha kolay yapmalarına yardım ediyor, müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.